Hakkımızda

Diriliş Enerji; Daire giriş istasyonu (DGİ), ısı sayacı (kalorimetre) ve ısı payölçer sistemlerinin satışı, sistem kurulumu ve satış sonrası teknik servisi konusunda sektörünün en büyük üretici firmaları yetkili firması olarak çalışmaktadır.

  •  Isı paylaşım sektöründe ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda 2016 yılında faaliyetlerine başlamış, kısa sürede istikrarlı ve sürekli büyüyen bir organizasyon yapısına kavuşmuştur.
  •  Isı paylaşım sektörünün en tecrübeli ekibi bünyesinde yer almaktadır.
  •  Isı sayacı (kalorimetre), su sayacı, ısı pay ölçer (ısı ölçer) ve Daire Giriş İstasyonu (DGİ) satışının yanı sıra satış sonrası servis hizmetlerini güçlü teknik alt yapısı ve ekibi ile hizmet sunmaktadır.
  •  Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi (YÖŞ) olarak binlerce konutun ısınma giderlerinin paylaşım hizmetini vermekte ve birçok projeye kalorimetre/ısı payölçer okuma sistemi kurmaktadır.
  •  Türkiye genelinde vermiş olduğu bayilikleri aracılığı ile her türlü satış, ısı ölçer (ısı sayacı) okuma, teknik servis ve daire giriş kat istasyonu (substation) periyodik bakım konusunda hizmet vermektedir.

Her projede ihtiyaç duyulan ürünler ve hizmetler farklılık gösterebilmektedir, Diriliş Enerji’nin sunmuş olduğu en önemli ayrıcalık, geniş ürün ve hizmet çeşitleri ile her projeye özel  esnek çözümler sunabilmesidir. Mevcut oturulan konutlarda kablolama mümkün olamayacağı için radyo frekanslı ürünler  avantaj sağlarken, diğer yandan yeni yapılmakta olan sitelerde kablolu çözümler tercih edilmek istenebilir. Projenin, Ihtiyaç veya talebi her ne olursa olsun kaliteli ürünleri ve güvenilir hizmet kalitesi ile Diriliş Enerji tüm bü talepleri karşılayabilmekte ve ayrıca projenin ihtiyaçlarını belirleme konusunda ücretsiz olarak danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Diriliş Enerji olarak Alman üretimi ultrasonik kalorimetreler, elektomekanik kalorimetreler, ısı payölçerler ve su sayaçlarının anahtar teslim satışını montajını yapmakla beraber sistem kurulumu sonrasında ölçüm cihazlarının okunarak ısı gider paylaşımlarının hazırlanması hizmetlerini vermekteyiz.

Özellikle açık protokol radyo frekanslı ısı payölçer ve ısı sayaçları sayesinde hizmette müşterilerimize özgürlük sağlayarak, firma bağımlılığını en az seviyeye indirmekteyiz. Dirliş Enerji, ürün ve hizmet çözümleri ile kesinlikle sizleri kısıtlayarak zorunlu olarak kendimize bağlamıyoruz! Isterseniz kendi ölçümlemelerinizi yapabilmeniz için gerekli sistem altyapısını sizlere oluşturuyoruz, isterseniz de tecrübeli ekiplerimiz ile sizlere biz hizmet veriyoruz.

Tecrübelerimizi açıklıkla sizlerle paylaşmaktan çekinmiyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sizlere sunmak için çaba gösteriyoruz.

Diriliş Enerji Kastamonu © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.